חיפוש
  • David Mizrahi

כורסאות טלויזיה: איך לבחור נכון?

בחירה נכונה של כורסת טלויזיה נוחה, גדולה ומעוצבת יכולה לשנות באופן דרמטי את מראה הסלון. לפי המלצות אנשי מקצוע, כדאי להקדיש כ-60%-70% מתקציב הריהוט של הסלון למערכת ישיבה ובתוכה להדגיש בעיקר את הכורסא. בין היתר, היתרונות של כורסאות טלויזיה באים לידי ביטוי בנוחות, בתמיכה האורטופדית ובערך הדקורטיבי.

איזו כורסא מתאימה לתקציב?

הבעיה היא שיש גם היצע גדול מאוד של כורסאות ומערכות ישיבה. לכן, בשלב הראשון מה שעושים זה להגדיר את מסגרת התקציב. אם יודעים כמה בדיוק רוצים להשקיע בעיצוב של הסלון, קל לגזור מתוך זה גם את טווח המחירים של הכורסא.

רוב הכורסאות נמצאות בטווח מחירים של 3,000-5,000 שקלים. יש כמובן גם כורסאות זולות משמעותית, אך זה בדרך כלל יבוא על חשבון איכות הריפוד, הבד וחומרי הגלם. לשם השוואה, כורסא שעולה 7,000 שקלים ומעלה כבר תהיה מיוצרת מעור והיא תתאים לבעלי תקציב גבוה במיוחד.


הצבע, הריפוד והעיצוב שמחמיא לבית שלכם


בשלב הבא כבר אפשר להיכנס לעובי הקורה ולבחור כורסא לפי הצבע. אם רוצים לעצב את הסלון בסגנון כפרי, צבעים כמו שמנת, צהוב וחרדל יתאימו לריצוף פרקט ויתכתבו נהדר עם אלמנטים רלוונטיים במטבח או בסלון. במידה והעדיפות היא דווקא לעיצוב מודרני, הצבעים השולטים צריכים להיות לבן, שחור או אפור.

כורסא טובה נמדדת בריפוד שלה. בגלל שזה מה שגם מפריד בין הגוף לבין הקפיצים, צריך לבחור כורסא שנוח לשבת ולשכב עליה ברצף. עם זאת, האפשרויות כאן פחות מגוונות מכפי שנהוג לחשוב – כי הן כוללות בסך הכל ריפוד עור, ריפוד בד.


15 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול